باربری شمال تهران


لوگو درباره ما اتو تهران ototeh

آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره ، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جایی و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

در باربری اتوتهران به شما این تضمین را می دهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای بار شما وجود ندارد.

ولی این تنها کافی نیست ما بار شما را هرچه باشد بیمه کرده تا از حوادث و سوانح های طبیعی جاده و غیر قابل پیشگری، ضمانت نماییم

پس دیگر نگران مشکل خسارت نباشید زیرا که باربری اتوتهران این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه ی بار و لوازم حل کرده است و تا شما آسوده خاطر باشید.

بیمه ی باربری امروزه فقط توسط شرکت های معتبر حمل ونقل و اتوبار و باربری کشور صادر می شود و باربری اتوتهران مفتخر است که با صدور بیمه نامه برای بار و لوازم شما عزیزان ساکنین این محل، بیشتر از گذشته جهت جلب و رضایت شما عزیزان تلاش نماید، کافیست تلفن را برداشته و با مشاورین ما در شرکت به صورت رایگان جهت هرگونه سوال، تماس بگیرید.شرکت اتوبار و باربری اتوتهران

دیگر برای ارسال بار های خود دغدغه ای نداشته باشید . در شرکت باربری اتوتهران انواع خودرو های باری براساس نیاز شما موجود می باشد، کافیست با مشاورین ما به صورت رایگان تماس بگیرین تا در خصوص جابه جایی بار ، بهترین راهنمایی ها را خدمت شما ارائه دهند تا در زمان کمتر حمل بار ایمنی را انجام دهید. نگران هزینه های حمل بار نباشید ، چرا که تمامی نرخ ها و هزینه های باربری اتوتهران بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باربری تهران می باشد و همچنین تخفیف ویژه ای برای عزیزان این منطقه در نظر گرفته می شود .

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری اتوتهران صورت خواهد گرفت انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد بود هر چیزی را که بخواهید ما در باربری اتوتهران برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد.

کافیست با ما تماس بگیرید

وسایل آشپزخانه ی شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که حتی دچار خط و خش نشوند ، تخصص ما بسته بندی وسایل منزل می باشد و بعد از بسته بندی وسایل منزل در صورت لزوم حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام خواهیم داد. ما در شرکت باربری اتوتهران در خدمت شما هستیم با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که باربری روز از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.

تلفن شعب غرب اتوتهران ototeh
تلفن شعب مرکز اتوتهران ototeh-min
تلفن شعب شمال اتوتهران ototeh-min
تلفن مدیریت باربری اتوتهران ototeh-min

22140314

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید: 22140314